| Baghira a întrebat:

Bun. Eu sunt o femeie leu ia r baiatul pe care il plac este scorpion. Cum as putea sa-i spun ca-l plac. Ms. Funda

Răspuns Câştigător
| bogdan72 a răspuns:

Esti leu? Musca-l de coada... straight face

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Roaga un prieten sau o prietena de incredere, sa-l intrebe daca te place si daca da, poti sa-i spui si tu dupa ca-l placi.

| bogdan72 a răspuns:

Nu inteleg de ce mi-ai dat funda, dar de magulit ce sunt o sa dau si eu un raspuns serios laughing.
Nu cred in zodii, dar fiind tot "scorpion", ma voi gandi cum sa-mi spui mie.
Deci, e destul de important sa te placa si el pe tine (presupun), asa ca, in loc sa-l duci din prima intr-un colt si sa-i spui tot ce-ai pe inima, mai bine ii dai cateva semne inainte si poti sa-i mai si dai de inteles, subtil, nu prea mult ca i se urca la cap (repet, presupun). Daca vezi ca devine interesat, ai cam reusit sa treci de partea grea. De acolo te descurci si singura.
Acum sunt sigur ca nu toti "scorpionii" sunt la fel ca mine, dar am zis, hai, sa fie.
Am mai avut o prietena "leu" (asa, ca "by the way"), si sunt cateva chestii care nu imi placeau. Daca te recunosti, poate incerci sa te controlezi la anumite lucruri. Cel mai "important" era ca se adora, aproape, si astepta intotdeauna sa ii fac complimente si "dovezile de iubire" sa vina mai mult din partea mea. E adevarat ca puteam si exploata latura asta; cand vroiam ceva, ii faceam complimente si cadea toata pe spate. Nu e o urgie, dar ai putea sa ii arati si lui (cand incepeti relatia, daca e cazul) ca il placi. Nu astepta sa iti ridice cineva o statuie.

| Anonymous1247 a răspuns:

Ce legătură are zodia? Tu crezi în prostii de astea? Dacă îți spune la TV că leul va fi împușcat de un asasin atunci tu vei intra în panică corect?

| Strumpfi a răspuns:

Nu are legatura cu zodia. Spune-i direct ce simti, nu te luat dupa zodie si dupa potrivirile din "astre!:*"

| Hotmama12 a răspuns:

Zodiile nu au niciun amestec in asta, pur si simplu i`o spui. Mai bine sa treiesti 5 minute de groaza ca te refuza decat o viata intreaga fara sa stii cum ar fi fost daca nu faceai acest lucru.

| daienush a răspuns:

Pai zii irectwinking

| AlexJr a răspuns:

Eu leoaica, tu insecta
impreuna, perechea perfecta
pasarica-mi arde de mor
hai la mine-n dormitor

| GirlLăvHell a răspuns (pentru AlexJr):

Mai nou asa se agata fete? prin poezii?laughing