| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea discuta pe mess cu baiatul pe care il plac?(Imi este coleg)Habar n-am ce sa-i spun dupa "Buna,ce faci? el:Bine, tu? Eu:Binee big grin". Funda.rolling on the floor

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu e de ajuns. Tu stii ca el face bine, el stie ca tu faci bine. Ca mai trebuie?

Cand te intreba Bine, tu? zii si tu ce faci spre exemplu: Uite vroiam sa ma duc sa manac o inghetat in oras vrei sa vii cu mine big grin?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ala e primul pas. happy

| ioannaxa a răspuns:

Poi daca iti este coleg inseamna ca il cunosti cat de cat, vorbiti despre ceva film sa iti recomande sau muzica despre alti colegi sau asaaaa, hai ca fetele sunt bune la orice laughing