| anonim_4396 a întrebat:

Buna 1 acum cateva zile am cunoscut un baiat. i-am cerut id si vb mereu pe mess. cand vb cu el nu stiu simt ceva. el mi-a spus ca ma place si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si i-am zis ca ma mai gandesc

sfaturi pls (funda lol)

Răspuns Câştigător
| maki11 a răspuns:

Pai...mai intai intalniti-va de cateva ori. Daca a zis ca ii place de tine sigur o sa te invite pe undeva. Daca nu, bate-i tu un apropo ca ai vrea sa iesiti impreuna. Si de acolo, e simplu. Daca va fi sa va apropiati, si sa va indragostiti unu de altul, o sa fie perfect.

2 răspunsuri:
| eduardinoedy a răspuns:

Nu ai ce pierde... spune-i ca Da.

| nIMic_3176 a răspuns:

Ar fi cazul sa iti incepi viata sexuala.