| Andreea_6283 a întrebat:

puteti sa ma ajutati? acum cateva zile am intrat pe chat si am cunoscut un baiat foarte dragut, mi-a cerut mess-ul iar dupa cateva zile am inceput sa vorbim. L-am intrebat cati ani are si este cu 6 ani mai mare decat minecrying i-am spus ca deocamdata suntem amici dar dupa cateva zile m-a intrebat daca vreau sa fiu iubita lui big grini-am spus ca "DA" dar acum nu stiu daca sa continui relatia adica este cu 6 ani mai mare decat mine si mi se pare ciudat sa fiu cu un baiat de 18 anicrying ma putei ajuta? FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Byencutza16 a răspuns:

Ca exemplu sunt eu ...eu ma vad cu un baiat cu 8 ani mai mare ca mine si la mine nici parintii nu sunt de acord cu el... daca tie iti place de el si lui de tine nu ar trebui sa fie o problema varsta

funda?happy

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

In primul rand el nu vrea decat o pr virtuala nu-i place de tine. si nici tie nu ar trebui sa iti placa de le pentru ca pe chat (Se minte f mult) poate ca nici nu are 18 ani poate ca are si pr. fa-ti prietenei pe chat nu iubitiwinking

| bia0000 a răspuns:

La 12 ani? frate pe ce lume traim?

Răspuns utilizator avertizat
| spaikizz a răspuns:

Andreea, in primul rand il cunosti doar pe messenger si din poze, probabil.

E foarte simplu sa inchei relatia cu el : Baiete, imi pare rau. Eu sunt prea mica. Incheiem aici. Pa pa!

Orice ar mai zice el nu baga in seama. Daca vezi ca insista da-i ignore. De fapt ar fi bine sa-i dai ignore direct.

E intr-adevar prea mare pentru tine si imi pare rau sa-ti spun, dar te poate fraierii.

Succes! Si tine ochii deschisi!

| abate a răspuns:

Andreea e normal daca exista dragoste... pai nu conteaza varsta

| frumusica_2315 a răspuns:

Pai eu spun daca vrei tu continua

| m_4549 a răspuns:

Vai vai ce au ajuns copiii! relatie la 12 ani.