| BigRedCherry a întrebat:

Buna :3 de aprox. 3 saptamani simpatizez un baiat, nu ne cunoastem persoanal, deci sa zicem ca sunt atrasa de el. Asa, el a fost intrebat de mai multi prieteni de ai nostri comuni ca ce parere are despre mine ca eu am spus ca e tare dragut,, el a spus ca sunt draguta :3 Si o prietena buna de-a mea care e colega cu el l-a intrebat daca ar fi cu mine ( el la fete pune accent foarte mult pe muzica pe care o asculta ) si a spus ca nu ascult muzica prea buna, dar sa ma cunoasca in realitate, si in seara aceea m-a sunat o alta prietena, vecina cu el si mi-a spus sa intru pe net ca respectivul a spus ca sunt draguta si ca vrea sa ma abordez ( eu asteptam de mult sa imi scrie laughing ) asa, am vorbit putin si aseara i-a spus unui prieten ca sunt draguta :3 in weekend s-ar putea sa ies cu un unul sau doi prieteni si sa il cheme, si nu prea stiu ce sa vorbesc cu el daca vom iesi, ceva pareri, sfaturi? funda

2 răspunsuri:
| AmandaX a răspuns:

Of daca vin si prieteni... greu poti sa ii spui ca iti place ff mult de el si atat daca vrea sa te intrebe daca vrea sa fi cu el si pupal pe obraz o sa ii placawinking succes

| dudubt a răspuns:

Sincer..Eu cand sunt beat sau putin ametit sunt cel mai sincer om din lume, ai putea sa experimentezi, adica sa beti ceva impreuna si restul vine de la sine.bafta!