| SexyAnon a întrebat:

Bună!
5-6 ani, este prea mare diferenţa intr-o relaţie?
Fundă chatterbox.

Răspuns Câştigător
| LynelxLove a răspuns:

Bună! Sincer eu cred că nu contează vârsta. Contează doar să vă iubiţi... Deşi ai grijă, trebuie să fii sigură că nu te va trăda sau mai ştiu eu ce... Deşi de obicei băieţii mai mari nu gândesc aşa. Gândeşte-te că dacă nu te iubea cu adevărat nu mai exista relaţia asta. Apropo, câţi ani ai?
Sper că te-am ajutat.

12 răspunsuri:
| Roxana0606 a răspuns:

Daca tu il iubesti si el te iubeste NU!
Dar trebuie sa tii cont daca e muult mai mare [ex tu 14 si el 19] trebuie sa te respecte!
Daca te respecta atunci e totul ok! :*

| oanard174 a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| LavsKitty a răspuns:

Dragostea nu are varsta. big grin Eu consider ca nu e o mare diferenta.

| KaraSiAtat a răspuns:

Daca iubirea voastra este sincera si chiar vreti sa fiti impreuna va asigur ca varsta chiar nu are nici o legatura:X Succes and Funda?smug

| qwerty101010 a răspuns:

Buna parerea mea este ca nu.Si eu am avut un prieten cu 4 ani mai mare decat mine...Acum daca voi va iubiti numai conteaza crede-ma... Funda? :*

| Alina97Alìì a răspuns:

Poi depinde. Daca esti fata si si esti mai mare decat acel baiat este un pic de diferenta dar asta nu conteaza conteaza doar ca va iubitzi.Dar daca el e mai mare ca tine si tu ai 12 sau pana 14 ani este o difereza cam prea mare

| SeRbaNNe a răspuns:

BarbiieGiirl a spus foarte bineoh go on dar numai sa existe iubire reciproca bafta:*

| Vitaminaaaaa a răspuns:

Daca va iubiti nu conteaza varsta cunosc multte persoane cu diferenta pe care ai ziso de 5-6 aniwinking si daca s-au placut reciproc nuwinking e nici o problema... dar daca ai 14 si el 20 vezi sa nu-ti ceara sa faci se cu elwinking dar asa nu conteaza varsta. Funda

| NooNameD a răspuns:

Nu conteaza diferenta de varsta dintre cei 2!;* Conteaza iubirea.confused happy

| Sweetanswer a răspuns:

Parerea mea este ca depinde foarte mult si de persoana cu care esti si de varsta ta.Mai intai trebuie sa fii sigura ca aceasta este ceea ce iti doresti tu, dar sa fie si un echilibru in ceea ce priveste varsta voastra.Papa!

| WildOana a răspuns:

Daca exista intelegere si respect, nu este o problema.