| BetterThanDrugs a întrebat:

Buna:* A comandat cineva Ghidul impacarii ( arta impacarii)? Daca da, spuneti'mi si mie daca ati avut rezultate bune sau nu.

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Buna! Am citit si eu despre cartea asta pe net, dar nu cred ca da rezultate sad. Adica era cam logic ce sfaturi dadea acolo, dar daca nu exista iubire intre un cuplu care s-a despartit eu cred ca nimeni nu mai poate sa-i impace. Adica daca a fost sa se termine, pur si simplu s-a terminat. Treaba ta daca o sa comanzi, dar sincera sa fiu cred ca o sa arunci banii pe fereastra. Ca sa recuceresti fostul iubit trebuie sa o faci din suflet, nu sa faci pas cu pas ce scrie intr-o carte. In fine, cum spuneam, asta e doar o parere.

5 răspunsuri:
| BetterThanDrugs explică:

Va multumesc pentru raspunsuri!:*

| AlleXx5785 a răspuns:

Cunosc pe cineva care l-a comandat. Crede-ma e o carte buna si daca faci totul in tocmai cum scrie acolo ai toate sansele sa te impaci cu fostul. Iti recomand si bafta la refacerea relatiei.

| dani_6350 a răspuns:

Buna este un ghid doar cu titlul interesant in rest cred ca diun ce scrie acola 20 la suta e adevarat fundita

| dani_6350 a răspuns:

Buna este un ghid doar care nu e adevarat am incercat funda

| falegname a răspuns:

La disperare incerci orice! si eu am comandat-o, fara; banuiesc ca are efect si sa cunosc rezultatele.dar cred ca are efect placebo