| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre "Manualul - Arta impacarii"? La voi au mers acele sfaturi? Le-ati urmat cu precizie? Povestiti putin, dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crede-ma ca aceea carte a fost scris de un om fustrat care nu a stiut ce sa faca cu propria viata.Te-as ruga sa nu mai iei decizi din asa carti.

2 răspunsuri:
| eSc a răspuns:

Nu te lua dupa aceste carti dupa catva timp o sati para foarte rau

Bafta!

| axxy a răspuns:

Eu am citit aceasta carte.
E foarte interesanta, eu am tinut cont de sfaturi si...chiar au mers!happyIti spun foarte serios!
Incearca si tu, in fond si la urma urmei, crezi ca ai ceva de pierdut?