| Auish123 a întrebat:

A folosit cineva titan gel? Faimosul produs de mărirea a penisului. Dacă da, as ruga persoana sa imi spuna ceva despre el.

Răspuns Câştigător
| Bogdann1107 a răspuns:

Vechia problema a celor care nu se cred dotati!
Foloseste-o cum trebuie pentru majoritatea nu conteaza marimea doar cum sti sa lucrezi!
Marirea penisului nu exista!
Operatia de luat din latime si pus in lungime dar va sta fleasca.
Si inca o operatie minune, iti taie muschiul care tine penisul " ridicat "cel de deasupra penisului doar ca va sta mai fleasca si da o falsa impresie cum ca e mai mare! FAKE

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Lungimea penisului NU se poate modifica. Punct. Cei care afirma contrariul sunt ori mincinosi, ori sarlatani. Din pacate pentru unii baieti/barbate mai putin dotati de catre mama natura, trebuie sa inteleaga si sa accepte ca NU exista nici un fel de produse miraculoase care sa produca efecte vizibile. Multa sanatate!

| Hammurabi a răspuns:

A mai fost unul supărat că gelul n-a dat nici un rezultat și l-a aruncat în grădină. Anul următor a obținut o producție record la castraveți... laughing

| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Nu-ți mărește nimic, doar ajută la creșterea circulației către penis atât.
Mai bine ia viagra dacă ai probleme cu erecția.

| Auish123 explică:

Ma omule nu am vb urat deci nu o fa nici tu! Ne.am inteles? Nesimtitule!