| Ion19 a întrebat:

Salut.A folosit cineva vreun gel pentru marirea penisului?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unii poate ca da. Dar fara efect. Numai chirurgical se poate mari penisul.

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod cert au folosit tot felul de geluri, unguente, ''miraculoase'' un numar foarte mare de baieti mai putin dotati din nastere. Din nefericire cu totul inutil fiindca pana in prezent niciunul macar nu s-a ''laudat'' cu rezultatele obtinute. Dar vorba aia : poti sa incerci si tu pentru a constata pe propria ''scula'' in ce masura ti-a fost sau nu de folos. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Eu nu am folosit. Nu a fost si nu este cazul.

| Frank51 a răspuns:

Da, mie mi-a crescut inca unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici în gel, pompa sau tratament nu mareste instrumentul, ce e determinat de ADN așa rămâne. Chirurgical se poate câștiga 2-3 cm dar sunt șanse de 50% să rămâi damblagit pe viață. Cine își face operatie o face pe propria răspundere.

| StefanChriss a răspuns:

Este vrajeala treaba asta cu geluri, creme si whatever. Singurul mod in care se poate mari penisul este chirurgical.

| tup3u a răspuns:

Eu am auzit de spray-uri pentru întărire dar de nu de mărire, cum dracu vine asta?

| Mirella2344 a răspuns:

Fostul meu a folosit, dar tot nu am simtit cand m-a penetrat