| andruta2890 a întrebat:

acu un an am intalnit un baiat,am fost impreuna doar o saptamana,imi pleca foarte mult da am considerat ca e mai bine sa ma impac cu fostul prieten si asta am facut.el a tot incercat sa ne impacam da eu nu am vrut,intre timp am mai vorbit iar acum doua zile ne-am intalnit,am constat ca il plac enorm de mult,l-am placut tot timpul,problema este ca el sta acum cu o fata, sunt alte motive care ii tine impreuna.nu iubirea, insa nu stiu daca e bine sa ii zic ce simt si cum sa ii zic.va rog ajutati-ma,

2 răspunsuri:
| SentimentalConsil a răspuns:

Nu e bine e faci, daca o sa continui asa o sa te ocoleasca toti prietenii, cati ani ai?

| SentimentalConsil a răspuns:

ce zici tu?