| UnDisperatasdfghjklzxcvbnm a întrebat:

acum 14 saptamani am facut sex neprotejat eu fiind virgina, si in ultima zi de menstruatie.In timpul actului sexual mi-a pornit din nou menstruatia care a pus capat actului,nu a ejaculat in mine, in luna urmatoare mi-a venit menstruatia normal iar luna aceasta mi-a intarziat ca sa fiu mai explicita in momentul de fata nu mi-a venit ciclul (nu am un ciclu regulat), ar trebui sa-mi fac griji pentru o posibila sarcina? Sunt foarte speriata...

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Nu trebuie sa fi speriata, daca ti-a venit ciclul normal luna trecuta inseamna ca nu esti insarcinata, dar daca vrei sa fi si mai sigura poti sa faci un test de sarcina, numai bine! :*

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se para ca inca o data ai avut noroc: dar te-ai intrebat pana cand?

| AnonimaAntonia a răspuns:

Daca nu ai mai facut sex de atunci, stai linistita