| Theo1546 a întrebat:

Acum 2 ore am fost la un prieten foarte bun(baiat) pe care il am de aproape 5 ani, eram cei mai buni prieteni, in seara asta s-a intins sa ma sarute iar eu nu am stiut ve sa fac si m-am rusinat pentru ca eram prieteni nu altceva, asa ca ne-am sarutat si dupa i-am facut oral. Acum regret foarte mult si nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| Stegman a răspuns:

Nu iti place de el? E evident ca daca te a sarutat, te place si vrea ceva cu tine. Poate iese o relatie frumoasa pe viitor. Eu nu inteleg asta cu m-am rusinat dar i-am facut oral!? Erai bauta sau ce?

| Theo1546 explică (pentru Stegman):

? Putin bauta, problema e ca el are iubita si nu stiu cum o sa reactioneze

| Stegman a răspuns (pentru Theo1546):

Ei lasa iubita, daca te place si tu il placi, se deaparte el usor de ea? bafta

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Te-ai rusinat si i-ai facut un oral, simpatica treaba. Eu zic ca dupa 5 ani nu e cazul sa regreti, daca tot ati facut-o, dati-va o sansa.

| ania a răspuns:

Cere=i iertare lui Dumnezeu, roagă/L să=și curățească trupul și mintea cu sângele Mântuitorului Hristos și pe viitor evită băiatul. Dumnezeu a creat sexul pentru a ne bucura de el după căsătorie, orice are loc înainte aduce multe regrete, vinovăție.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci acum am vazut ca la celelalte inteebari ai facut referire la asa zisul "iubit" al tau, la alte lucruri sexuale sintre voi si acum la asta...

Deci, troll inutil.
Numai bine!

| Mosotti a răspuns:

De ce sa regreti? Nu ai facut ceva rau! Nu l-ai batut, nu i-ai dat in cap, nu l-ai spanzurat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că în subconștientul tău tu erai atrasă de mai mult timp de el, iar acum când ai fost la el acasă singuri și te-ai excitat, atunci ai răbufnit sexual și nu te-ai mai putut abține.
Ah, și încă ceva: dacă el ar fi fost fidel iubitei sale, NU s-ar mai fi dat la tine.winking

| Pantagruel a răspuns:

Keep up the good work. Prietenii la nevoie se cunosc.