| laviniabeluska11 a întrebat:

Acum 3 ani am avut o relatie pe care am încheiat-o din cauza comportamentului lui si a distanței. De atunci m-a tot cautat să vadă ce fac, insistent in ultima vreme. Îmi tot spune că vrea să mă vadă și că îi e dor de mine. E posibil să mai țină la mine? Au trecut totuși 3 ani. Eu sunt căsătorită acum. Nu îmi pasă dar întreb doar pentru mândria mea.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti casatorita si te intrebi daca mai tine la tine? Ti-ai strica familia pentru el? Sper ca nu. Adio cu el, s-a terminat.

| Adry05 a răspuns:

Doamne ce disperati mai jos. laughing))) Astia ar fi oamenii care pentru asa ceva ar baga si divort
Eu n-am inteles, de 3 ani te cauta continuu sau acu a revenit dupa 3 ani si te cauta? Ca daca de 3 ani te cauta cred c e evident ca inca tine la tine

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti casatorita, da-i pace si nu-ti pune la risc casnicia, ca nu merita.
Probabil ca ala vrea sa se razbune si incearca sa te ataga, ca sa-ti faca necazuri in casnicie. Este sigur ca nu tine la tine, ca de tiena erai azi impreuna cu el, nu cu actualul sot.
Daca iti iubesti si respecti sotul, nu mai sta la discutie cu "fostii iubiti" ca nu-i normal.
Poate ar trebuiis a te maturizezi, ca sa judecicorect situatia, nu sa pui interbari de adolescenti, maia les cand esti maritata.

| Andreeush a răspuns:

Nu crezi că îi dai prea multă importanță?
Ți-ai pierdut mândria în momentul când ai pus această intrebare.
Ești căsătorită și ar trebui să ai grijă de familia ta, in loc să îți faci probleme.

| Hammurabi a răspuns:

Pe bune?
Ești căsătorită și încă ți legătura și schimbi mesaje cu un fost?
Mândria ta s-ar putea să te coste căsnicia.
Ar fi ok pentru tine dacă ai afla că soțul tău ține legătura și dă mesaje unei foste?
Ai grijă, că de obicei, ceea ce nu meriți ți se ia.

| sofisis a răspuns:

Pentru mandria ta? Esti mandra ca un fost usor instabil psihic e obsedat de tine? Wow...

| Rux04 a răspuns:

Bună! Încearcă să te recucerească și nu acceptă faptul că ești căsătorită. Lasă-l în plata Domnului!

| Catalina990099 a răspuns:

Dacă esti căsătorită de ce te mai gândesti la asta? La trecut? Mai simti ceva pentru el? Din punctul meu de vedere, risti sa iti distrugi căsnicia pentru o chestie de asta.
Alegerea e la tine.

| melodrama a răspuns:

Esti casatorita si te gandesti la asta, ti-ai pierdut mandria.