| Chrisstine a întrebat:

Acum 3 luni am stat cu un baiat cu 7 ani mai mare ca mine, am fost impreuna 6 luni. dar incepuse sa se raceasca si sa vorbeasca urat...incet incet incepeam sa cred ca isi bate joc.si am decis sa luam o pauza.si in acest timp am cunoscut alt baiat dar el ne-a vazut impreuna.in seara aia ma ruga sa ma despart de actualu ca o sa se schimbe si sa fim din nou impreuna dar nu am mai vrut, dupa 3 saptamani m-am despartit si am realizat ca nu pot sa il iubesc pentru ca iubesc pe fostul, el acum nu vrea sa ne mai impacamsadam realizat ca am gresit si a vazut si el ca regret... ce sa facsad? vreau sa fim din nou impreunasad sa o luam de la inceput

Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

Lasa-l,mai sunt atatia, ramai un timp singura si puteti ordine in ganduri.
De obicei nu este bine sa ai o relatie imadiat dupa o despratie, trebui asteptat o perioada.
Daca iti mai vorbea si urat cu siguranta nu merita!

3 răspunsuri:
| XDeiutzaX a răspuns:

Chiar daca il iubesti, daca e cu 7 ani mai mare ca tine eu zic sa uiti de el fiindca de obicei cei mai mari ca tine o sa fie atrasi de altele si te considera mica si naiva arata-i ca nu e asa.Imi pare rau dar trebuie sa stii adevarul... poate are pe altcineva.O sa gasesti pe cineva de ani tai si o sa fi mai fericita iti zic eu. Sper ca te-am ajutat pune-ma la prieteni chiar vreau sa te ajut...sa- mi lasi mesaj la orice ai nev te pup:*

| XDeiutzaX a răspuns:

Si in plus daca ati stat doar 6 luni nu sti multe despre el inseamna ca doar tea luat cu zaharelu 6 luni si apoi ti-a aratat cum e el cu adevarat...s-a plictisit de tine probabil.Nu fi suparata asa sunt baietisad

| iurikas4 a răspuns:

Spune-i ca era o gluma atunci...