| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine iubesc?sad Am prieten de 7 luni de zile si tin la el, a fost primul baiat in viata mea, intelegeti voi ce vreau sa zic. M'am despartit de fostul acum 8 luni si nu am vorbit cu el deloc 5 luni dupa care am inceput sa vorbim cate putin pe net si acum vorbim unpic mai des.Am fost impreuna numai 2 luni dintre care 3 zile ne'am vazut ca el a trebuit sa plece in Spania, ma suna zilnic si imi spunea ca ma iubeste si altele, si acum de la un timp ma gandesc la el si nu stiu ce sa fac, sa ma despart de actualu si sa ma impac cu el sau sa-mi continui relatia cu actualu.In putin timp ma voi revedea cu fostul.Cu actualu ma vad zilnic, tot timpul suntem impreuna dar nu stiusadCred ca il iubesc da nu sunt siguraa. Aajutati-maa va rogsad

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Stai cuminte cu actualul ca pe fostul nu il cunosti cu adevarat!

Pe tine te mananca si n-are cine te scarpina!

O sa regreti mai tarziu daca il lasi!

| Puffulets ♥ a răspuns:

Nu fi fraera! Nu`l lasa. Chiar nu are rost pentru o relatie de 2 luni care si aia a fost la distanta! Nu sfarsi o relatie frumoasa de 7 luni pentru una de 2 luni [la distanta]. Nu are rost!

| Logout a răspuns:

De unde sti ca fostul` nu a aflat ca nu mai esti virgina si vrea sa te incerce si el un pic? raised eyebrows Eu zic sa stai in banca ta happy poti incerca cand te desparti de actualu`. Cand nu va mai intelegeti. cand e gata relatia voastra. Nu o face tuu sa fie deja termanatawinking Lasa timpu` sa`si faca treaba lui happy

| cul a răspuns:

Parerea mea este ca el vrea sa iti strice relatia de 7 luniwinking