| Petronela89101 a întrebat:

Bună! Acum 9 luni am avut activitate sexuala și aveam durerii despul de mari în timpul menstruație, iar acum de când nu mai am activitate nu mai durerii oare de ce?

5 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Coincidență poate. Nu are legătură activitatea sexuală cu durerile menstruale

| Petronela89101 explică (pentru Madaxo97):

Nu știu ce sa vic pana a îmi începe viata sexuala nu aveam asa dureri în timpul menstruație.
Posibil sa fie și cum zic tu

| Madaxo97 a răspuns (pentru Petronela89101):

Mergi la un control la ginecolog, sa vezi sigur daca e ceva in neregula acolo, sa îți facă o ecografie.

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Draga mea imi pare rau sa te informez dar poti sa fi insarcinata

| Petronela89101 explică (pentru AntonIacobescu619):

Nu sunt însărcinată am menstruație luna de luna doar am constatat ca de când nu mai activitate sexuale nu mai aceeași dureri