| PsihoLove a întrebat:

Acum candva timp, l`am visat pe baiatul care imi place la o petrecere.Il conduceam spre iesire ca vroia sa plece. Cand sa ne spunem "pa" el m`a sarutat si mi-a zis ca ma iubeste!
Ce inseamna asta? Credeti ca ma place si in realitate? Mie imi place de el big grin!

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E doar un vis, copile!
Si eu am visat printi si castele si se pare ca in viata REALA ne continuam drumul mai departe.
Chestia cu visele sunt niste superstitii, tu visezi ceea ce ai vrea sa se intample!
Nu mai visa atata cu ochii deschisi ca n-o sa-ti faci un bine...

| HBK a răspuns:

Asta dovedeste ce visele pot deveni realitate.

| fluturas a răspuns:

Inseamna ca te gandesti mult la el. incat il si visezi.
posibil sa te placa si el confused

| clauclau_6191 a răspuns:

Aha, cum zicu u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi fost de Boboteaza poate mai era ceva. dar asa... big grin

dar se spune ca in realitate se intampla exact opusul viselor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te place.sau poate numai te gandesti prea mult la el incat il visezi!thinkinghappylaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur te-ai gandit la el mult si de accea...
Chiar daca unii spun ca sunt doar vise eu cred ca exista o legatura pe care poate o vei descoperi sau nu.dar ea exista.