| Armaghedon7 a întrebat:

Aseara, am visat ca m-a sarutat o fata... iar eu am sarutato apoi pe buze. Ce credeti ca inseamna?

Răspuns Câştigător
| sonny89 a răspuns:

Se numeste "reprezentarea dorintelor la nivelul subconstientului" laughing. E foarte posibil sa nu se intample curand ceea ce ai visat. Nu renunta! Nu-i recomandat sa incerci cu baietii daca nu-ti iese cu fetele.

| didiDia a răspuns (pentru sonny89):

Cel mai bun raspuns dupa parerea mea. Bravo!

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tania a răspuns:

In primul rand inseamna ca te-ai gandit la ea, ca o doresti.
Iar ca fapt divers se zice ca daca vizezi ca te saruti cu cineva, urmeaza sa traiesti o relatie pasionalawinking

| Armaghedon7 explică (pentru Tania):

Merci,de comment daca nu ma grabeam...chiar iti dadeam funda happy O sa iti dau la next, scuze...sad

| Wehrmacht a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te duci tu fuga la prima vrajitoare care o intalnesti sa iti citeasca in carti si sa iti spuna daca vei fi cu ea.

P.S:Nu uita de miile de euroi si de masinile scumpe.

| Armaghedon7 explică (pentru Wehrmacht):

Chiar am fost amuzat de comentariul tau, nu am nevoie de vrajitorii pentru ca o fata sa ma placa... dragostea cu forta nu se poate!

| Katakito a răspuns:

Esti indragostit de aceea visezi asa.

| Armaghedon7 explică:

Nu te iau in seama...pentru ca in spatele calculatorului, tu esti cel mai tare! Get A life!

| shawol a răspuns:

Daca ai iubita te vei desparti de ea. daca nu, vei suferi in dragoste... sad

| Armaghedon7 explică (pentru shawol):

Straniu...nu prea sufar in dragoste...acept adevarul

| shawol a răspuns (pentru Armaghedon7):

Atunci nu stiu big grin

| AndreeaIM a răspuns:

Unii zic ca visele te vor anunta ceva care se va intampla iar altii zic ca se va intampla opusul la ceea ce ai visat sau pozate ai vazz un film de dragoste inainte sa dormi happy

| Karakter1 a răspuns:

Daca inca nu te-ai sarutat niciodata, atunci ce-ai visat este dorinta ta de-a saruta in realitate. Funda?

| pap3rclip a răspuns:

Inseamna, ca esti indragostit bai...nu inseamna nimic, cu toate astea indragosteste-te pentru ca e frumos

| D3a7n8i a răspuns:

Ca ai visat urat! Eu cred ca esti indragostit de fata aia.Fa-ti lipeala cu ea big grin funda!

| BlackButterflies a răspuns:

Inseamna ca nu esti gay.

| superdorex a răspuns (pentru BlackButterflies):

Foarte tare!laughing

| Armaghedon7 explică (pentru BlackButterflies):

Mai bine taceai, ca eu nu am chef sa ma cert cu nimeni... tinand cont ca tu ma jignesti fara nici un motiv, doar pentru ca esti tu fiica lu X si a lu Y...