| alexandra103 a întrebat:

Acum câteva luni am făcut scoala de șoferi cu un instructor tânăr care tot mă intreba dacă sunt singura și când îi ziceam ca nu el nu mă credea și tot insista în fiecare zi pe acest subiect, pe urma într-o zi mi-a pus mana pe cap fără motiv ( era o femeie la volan și eu stăteam în spate ), apoi în alta zi mi-a pus mana pe picior și a făcut ca și cum m-ar pițiga, apoi mă întreba dacă am de învățat și eu îi ziceam ca învăț seara ca rețin mai bine și a zis ca acum nu mă lasa învățatul imediat nu o sa mă lase iubitul, apoi când ziceam un cuvânt repeta și el, apoi intr-o zi m-a întrebat dacă îl las sa mă bata și tot așa. În fine, astăzi am fost la o cafenea cu câteva prietene și a fost și el cu prietenii lui, și întâmplător a fost la masa din fata mea și când m-a văzut a roșit și eu am încercat sa nu mă uit la el și s-a întors cu spatele la mine apoi tot se întoarcea și se uita la mine, înainte sa meargă s-a uitat la mine ca a văzut ca plec și eu și a stat afară și tot s-a uitat pana ce am trecut ( eu încercam sa nu îl privesc de fiecare data când el mă privea )
1) Ar trebui sa mă simt prost ca nici nu l-am salutat sau ceva?
2) De ce credeți ca se tot uita la mine? Având în vedere ca terminasem școală de șoferi și nu mai avem nicio legatura

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai demult, in astfel de situatii se zicea ca barbatul ar vrea sa te ''calareasca'' laughing Probabil ca acum si in conditiile la care ne raportam, termenul cel mai corect de folosit ar fi ca incearca sa te ''sofereasca'' rolling on the floor.

| Lawliet14 a răspuns:

Ii place de tine, nu neaparat sex doreste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vrăjeală?
Ce n-ai înțeles, vroia omu' să te f*tă cu strigături... simplu și scurt. Dacă vroia altceva, te saluta de față cu tovarășii lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Ether a răspuns:

II placea de tine si vroia ori sex ori sa fie cu tine. Simplu ca buna ziua. E alegerea ta daca sa il saluti sau nu.