| GessicaMaria a întrebat:

Am început școala de șoferi acum 3 săptămâni cu un instructor mai tânăr. Încă din prima zi a încercat sa afle dacă sunt singura sau nu, eu ii ziceam ca da, sunt singura și nu m-a crezut si de fiecare data când mergeam la condus și erau alte femei cu noi le zicea uitați: are 18 ani si e singura, si după a zis către mine ca de ce nu vreau sa fiu cu unul doar așa și eu i-am zis ca nu vreau ca e o pierdere de timp și din astea, a zis ca dacă sunt așa pretențioasa o sa rămân singura apoi au sărit toți cu gura pe mine și am început sa roșesc și când a văzut a început sa îmi ia apărarea.
De ce credeți ca încerca sa ma facă mereu de ras spunând la toată lumea asta, in special la femei?
La ce s-a referit când a zis sa fiu cu unul doar așa?
Mulțumesc.

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Cardealawinking vrea sa se bage pe tine sa vada daca pici si TUwinking
Nu mai intra in discutii din astea cu elwinking