| AnaMaria32 a întrebat:

Acum cateva luni,mai exact in luna august, am cunoscut in baiat.Am tot vorbit zile intregi, la inceput chiar nu simțeam ca va putea fi ceva intre noi. Odata cu trecerea timpului lucrurile s-au schimbat radical... Am început sa ma bucur pentru orice mesaj de la el.Îmi amintesc și acum când mi-a spus că mă iubește a fost ceva spontan insa atunci am simțit ceva ce nu mai simțisem pana atunci. Totul a fost frumos o perioada. El ma tot chema sa ieșim insa mie imi e frică sa ies cu un băiat doar noi doi...mi-e frică de felul cum va reacționa când va fi cu mine, daca ma va placea sau nu stiu nu îmi pot explica aceasta teama.Imi pare atât de rău ca nu am ieșit cu el si am pierdut ca o proasta băiatul pe care inca il iubesc si care ma iubea si ma făcea sa ma simt speciala!
Cum credeți ca as putea scăpa de aceasta teama si cum as putea sa il aduc înapoi pe băiatul pe care îl iubesc?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand vei mai creste, vei scapa de teama asta.
Asta se intampla tuturor fetitelor mici sau imature.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin maturizare. big grin