| AvalohAlyn a întrebat:

Ti-e frica de trecerea timpului?

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da.Dar doar pentru singurul fapt ca stagnez si nu fac nimic cu viata mea (inca).

| SilentRain a răspuns:

Nup

| oglindasultanului a răspuns:

Mi-e frica de cum sunt prinsa in timp, nu e rau sa treaca, ci ce evolueaza.

| FaraNumePls a răspuns:

Doar noaptea inainte sa adorm

| CleanHeart a răspuns:

Ne.

| wpetterssone a răspuns:

Este ceva normal ca timpul să treacă și nu îmi este frică de această situație.

| Thyself a răspuns:

Mi-e frică doar de trecerea oamenilor pe lângă mine. De străineza asta pe care o vorbim cu toţii. Și cel mai mult îmi e frică de faptul că eu nu voi reuși să elimin toate barierele pe care le-am pus în calea iubirii.