| alexandra6413 a întrebat:

Buna, acum cateva minute m-a sunat cineva, nu cunosc numarul, am raspuns si nu mi se parea o voce cunoscuta, (adica ea totusi putin cunoscuta, dar foarte putin), si m-a intrebat: Ce faci? si am inchis, prima data m-am gandit ca este un baiat de pe strada care ma place, (este tigan) si apoi m-am gandit sa nu fie cumva verisoara mea, pentru ca eu nu aveam nr ei deoarece nu avea credit, si m-am mai gandit ca poate fi o prietena care nici ea nu avea credit si de asta nu aveam nr ei, nu vreau sa trimit mesaj cu: "cine esti" sau altele....va rog, ajutati-ma, cum as -putea sa mi dau seama cine a fost sau macar ce pot face daca era vreo prietena? tin sa mentionez ca m-a sunat inca o data dupa ce am inchis,

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Vezi dacă are whatsapp și dacă are și poza. Alta soluție e sa îl suni ca sa nu ramai curioasa.

4 răspunsuri:
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Daca ai crezut ca este un baiat, cum ar putea fi o fata? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Si cum am putea noi sa te ajutam, ma rog?
Daca te doare mana ori gura sa raspunzi la telefon, da-i telefonul mamei tale sa raspunda ea!

| Emilian65 a răspuns:

De ce nu i-ai raspuns a doua oara? Poate era cineva care vroia sa-ti spuna ceva important.