| Nutzuu a întrebat:

Revin! O iubesc pe fata asta. Deci, în seara asta am luat-o în brațe de mai multe ori și ma sărutat. O iubesc! Ieri dimineață m-am dus la ea acasă și i-am pus o ciocolată și un ursuleț lângă pat. Sunt prieten cu fratele ei mai mic. Când am plecat am vrut să o mai să sărut și nu a vrut decât să o pup pe obraz și să o iau în brațe... Sâmbătă i-am dus mere, și tot la fel, am sărutat-o și am luat-o în brațe și am pupat-o pe obraz! Vreau multe sfaturi! Vă mulțumesc! ♥♥ :*

2 răspunsuri:
| andreea19931986 a răspuns:

Mai fai surprize ca sunt frumoase. felicitari pentru gesturile tale mai rar baieti ca tine

| Nutzuu explică (pentru andreea19931986):

Mersii! Vreau să o tot surprind! Vreau să îi pun un trandafir pe pat maine! O iubesc! Nu știu ce să mai fac!