| sillvana a întrebat:

Buna,acum cateva zile am iesit afara cu o prietena si unui prieten de al ei ai place de mine sau placea nu stiu.el i-a cerut id meu si a zis ca sunt draguta si ca vrea sa fie cu mine.ea mi-a zis mie si eu i-am zis ca daca o intreaba sa ai spuna ca a uitat sa imi zica...straight faceel n-a intrebat-o nimic ca nu a mai iesit pe acolo pe unde statem noi decat o data a stat 5 minute s-a uitat putin la mine si a iesit cu baietii ...eu ce sa inteleg din asta? a pus-o sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el dar apoi nici nu a intrebat-o ce am zis eu. daca vreau sa nustraight faceel are 18 ani si eu aproape 16. ce sa inteleg din atitudinea lui?

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Prostia cu intermediarii, dacă el chiat te plăcea îți spunea personal, iar tu dacă aveai să îl întrebi ceva iarăși personal. Fără intermediari... Așa că discută cu el vezi ce vrea și gata. Cel mai simplu.