| JustMe2099 a întrebat:

Acum ceva timp am avut contact sexual neprotejat, el nu și-a dat drumul in mine. Azi trebuia sa îmi vina menstruatia, dar in loc am avut niste scurgeri maronii slabe, care s-au oprit imediat. E posibil sa fie vorba de o sarcina?

Răspuns Câştigător
| LyHoney a răspuns:

Buna. Nu cred ca poti fi insarcinata! Si eu am avut la fel si nu a fost vorba de nicio sarcina! Dupa cateva zile o sa vina si menstruatia. Stai linistita. big hug Oricum, ca sa fii sigura, cumparati un test de sarcina, nu e scump. :* Bafta. pup