| daianaS321 a întrebat:

Buna. Acum ceva timp am cunoscut un tip cu care am tot vorbit și era totul perfect, pana in momentul in care trebuia sa ne vedem dar lucrul asta nu s-a mai intamplat deoarece mi-au interevenit niste probleme de familie pe care nu le puteam amana. De atunci nu am mai vorbit si sincera sa fiu parca nu mai sunt eu de atunci, ma gandesc intr-una la el, verific telefonul mereu in speranta sa vad un mesaj de la el. Problema e ca eu m-am indragostit de el și nu stiu ce sa fac, ceva imi spune sa ii scriu si sa ii spun insa imi e cumva teama de reactia lui. Un sfat mi-ar fi de mare folos.

3 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Tot are un scop în viață și nimic nu e întâmplător

| Kren a răspuns:

Mai bine ia legătura cu el acum, cât încă mai ai niște canale de comunicare cu el (nr. tel, ig etc).
Mai târziu e posibil să nu mai dai de el sau să-și facă relație între timp

| CatalinMihai1989 a răspuns:

Trimite-i un sms si vezi daca-ti raspunde. Poate ca el crede ca nu te mai gabdesti la el.