| anto_3460 a întrebat:

mi-am facut prieten din clasa 5hee hee...In octombrie...

Era cu un an mai mare decat mine

Totul a inceput asa:

Intro seara ma baga in lista!

Cunosteam id`ul si stiam cine e
Ma intrebare ce gen d muzica asc

Intr`un sfarsit ma place

si am vb cam 2 saptamana asa
Dp ma intrebare daca vreau sa fiu cu el am rfefuzat

Dp ceva timp se supara pe mine si la un moment dat am racit ff rausad

am mers la spital m`au internat...ma rog... El cand a auzit a inceput sa planga pentru ca ii era sa nu patesc ceva
Mi-am dat seama ca tine la mine

Am acceptat sa fiu cu el

Dupa prietena mea (imi era prietena atunci cand vb`eam cu el, dar cand ma certam imi era dusmanca pentru ca si ea il placea)

Neam certat
dae revelion vorbeam cu iubita iubitu draci...hee hee te iubesc din astealaughing

In ianuarie iar s-a bagat prietena mea intre noi si ne-am certat

De atunci pana in martie (p 1 martie) nu am mai vb, dar in seara aia am mers la dansuri aerobice si prietena mea sa intalnit cu iubitul ei si acesta este prieten cu baiatul dspre care va spunhappy

Mia oferit o initiala de argint apoi ne-am tinut d mana...

M`a adaugat in lista si am inceput iar sa vorbim

Am vorbit cam 3 saptamana si cred ca eram impreuna

dupa nu am mai vorbit pana d 29 mai cand am fost cu prietena mea in oras pentru shopping si acolo aceasta sa intalnit cu iubnitul ei
Acesta era si el cu ei 2

Dar el m-a luat de mana si am mers pe o banca unde ne-am sarutat si am vb...

Dp el s-a suparat pentru ca nu l-am sarutat cand am plecat

In iulie am mers la o piscina publica unde m-a rugat sa ma urc la el in brate in apa si sa mergem aman2

am refuzatsad

Sa intamplat asta vreo 3 zile la rand unde eu am refuzat
el s-a suparat pe minesad

NU am mai vorbit
el are poza cu o fata mai mica decat mine cu un an la clasa

sad
at wits' end

Cand vad pozaacrying
Imi vine sa plang
oare de ce?crying

este posibil sa mai tin la elcrying(
Am crezut ca nu mai tine la mine,
dar acum 2 saptamana el a vb cu prietena mea si i-a zis ca el s`ar impaca cu mine dar ii e frica sa nu mai ma iau dp prietena mea care era langa mine cand mi`era bine dar la greuusad imi era departe

A zis ca inca tine la mine dar ii e frica sa nu mai planga ca inainte
recunosc ca si eu am plans cand vedeam poza si inca o vad(scuzatimi cacofonia)

Ieri am mers in oras cu prietena mea la shopping unde ea sa intalnit cu iubitul ei si era si acesta

El m-a luat pe o banca si mi-a zis lasa-i in pacelaughing ca sa se >sarute;

Neam asezat pe o banca si am inceput sa vb

dar eu nu puteam sa vb cu el ca imi venea sa plangcrying
ma gandeam la poza aia cu fata d la av

Si ne-am dus la apa intr-un loc unde nu era nimeni
si mi-a zis vrei sa facem baie?

a glumitlaughing

Eu m-am uitat asa mirata

si apoi zice:facem aman2

:X:X

Mentionez ca i-a spus prietenului lui ca rade de fata aia
cu care tine poza la av

ce sa mai credcrying?

Il iubesc
ce fac
crying

at wits' end

Cand trec pe langa el ma emotionez si aplec capul in jos

dau funda

spuneti-mi opinia voastra

va multumesc!love struck

Răspuns Câştigător
| chucky_8545 a răspuns:

Da, mai tii la el, si ar fi bine sa ii zici asta pana nu o sa fie mai tarziuhappy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Katherine † Pierce a răspuns:

In primul rand, incearca sa nu mai ai atat de multa incredere in acea "prietena" a ta. Un prieten iti este alaturi si la bine, si la rau.Si mie si prietenei mele ni s-a intamplat ca una sa fie cu baiatu' pe care il place cealalta... Dar tot am fost alaturi una de cealalta.
In al doilea rand, incearca sa vorbesti cu el si sa ii spui despre sentimentele tale.Sunt sigura ca lui ii place de tinewinking. Daca veti fi impreuna din nou incearca sa nu il mai refuzi asa des...Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cumva din piatra neamts? daca esti anto care o cunosc euuuuu te mananc fetita waiting baieti`s dau eu tie waiting

| anto_3460 explică:

Multumescc!:X

| anto_3460 explică:

Nu sunt din piatra neamtstongue

Sunt din Iasi!tonguehee hee

| barbie_4976 a răspuns:

Parerea mea e ca voi doi chiar va placeti unul pe celalalt :X