| irinaa a întrebat:

Acum ceva timp am fost cu un baiat,si acum mai tin la el. Noi inca mai tinem legatura,ne intelegem bine, ne tachinam tot timpul etc, saptamana trecuta am fost la o petrecere la care a fost si el prezent,iar pe la mijlocul petrecerii a inceput sa se sarute cu alta fata,normal ca m-am simtit si eu putin geloasa,iar intamplarea a facut ca sa ma sarut si eu cu alt baiat. Fostul meu prieten in timp ce se saruta cu aia se uita fix la mine,ca sa imi vada reactia poatelaughing. A doua zi am iesit cu o prietena la o cafea,iar fostul meu prieten a venit special la noi pentru ca stia unde suntem ca sa imi tina un fel de morala, sa se intereseze de acel baiat etc. Ce pot sa inteleg eu din tot comportamentul lui?

Răspuns Câştigător
| Paulaaaaaaaaaa a răspuns:

E gelos, deci ii place de tine!
Vorbeste cu el, dar nu il lua asa direct, mai pe ocolite!
Succes!
Funda?

3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Ca nu vrea sa te vada cu altu dar nici el nu vrea sa fie cu tine laughing sau cine stie poate gresesc eu si el inca mai tine la tine si ar incerca inca o data o relatie cu tine happybig grin

| Sfatosul2012 a răspuns:

Ca vrea sa te faca geloasa si ca este la randul lui gelos.

| puffy04 a răspuns:

E evident ca si pe el l-a deranjat, asta inseamna ca inca il mai interesezi.