| wargod a întrebat:

Buna, acum doua zile am facut sex anal cu partenera mea si am ejaculat in interiorul ei, sunt sanse ca ea sa ramana gravida?
Tind sa mentionez ca lichidul seminal nu a iesit din intrior, nici mai tarziu.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este greu de crezut si de admis ca ti-ar lipsi chiar si doar cele mai elementare cunostinte si cele mai vagi informatii privind modul prin care se realizeaza procesul procreerii in general sau al oamenilor in particular. laughing Raspunsul este un NU categoric. Indiferent daca sperma ramane in colon sau se scurge din anus.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt sanse de sarcina cand faci sex anal.
In caz de nu stiai, singura modealitate in care poti sa lasi o femeie insarcianta, este sex vaginal cu penetrare.
Prin sex oral, sex anal, sex cu degetul, sau stersul cu prosopul ori perdeaua, NU pot lasa o fata/femeie insarcinata!

| alina2k18 a răspuns:

Mmmm, anale cu finalizare adancawinking oh ja laughing
Sanse 0winking

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu cunosc femei care au facut doar sex oral unui baiat si au ramas gravide. Nu mai spun de cele doua pe care le stiu ca nu au facut niciodata sex si au nascut.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Eu sunt convins ca tu esti fericita beneficiara, ca ai primit in "ochiul maron".

| Uvox a răspuns:

Un NU si de la mine.
Wardog, wardog, dar nici chiar așa happy make love not war!

| Heavenonearth a răspuns:

Nu rămâne gravidă.