| maria004 a întrebat:

Acum o luna am cunoscut un tip am vb pe mess, la telefon mesaje peste mesaje. A venit acasa de la facultate sa ne cunoastem.ne-an sarutat, ne-am plimbat si dupa ce am ajuns acasa mi-a spus ca sunt prea cuminte pentru el si ca nu merita sa isi bata joc de mine. M-am atasat de el prin felul cum sa comportat cu mine iar acum sa spun asa sufar. ce sfaturi imi dati? Tin sa precizez ca daca spun ca ies in oras ma intreaba unde te duci cand si cu cine. Ce spuneti.

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Si-a dat seama ca esti o fata cuminte, si a fost frumos din partea lui sa iti spuna in fata ca nu vrea sa isi bata joc de tine. Asta iti spune clar ca el cauta distractie, fete mai nebune...sex. Dar asta nu inseamna ca trebuie sa devii u asa ca sa ii faci pe plac, pentru ca atunci nu te va mai respecta si isi va schimba parerea si chiar isi va bate joc de tine. Daca vrei o relatie serioasa cu el, incearca sa vorbesti cu el, sa ii spui ca ai inceput sa tii la el, dar ar cam trebui sa ii dai libertate sa se distreze cu altele, daca tu nu ii oferi ce are nevoie sad Daca va tine si el la tine atunci se va abtine si se va cumintii si el big grin. Daca nu, nu are rost sa insisti, lasa lucrurile sa mearga de la sine. Bafta!

| ciresik80 a răspuns:

Ca nu te merita, next

| xXx_6966 a răspuns:

El tine la tine.doar ca acum vrea sa se distreze si el cu fete mai stii tu cum.ti-a spus asta deoarece nu vrea ca tu sa suferi.eu cred ca el se va intoarce inapoi la tine dar numa nu acum.va sosi si timpul pentru tine.caracterul meu se aseamana cu al lui (dupa cum ai scris tu aici).de obicei eu asa fac. bafta

| aryana1991 a răspuns:

Poate ca stie el ce stie

| RicăPăturică a răspuns:

Este evident ca si el tine la tine si este putin gelos, poate ca nu are chef de o relatie serioasa sau a considerat ca esti prea cuminte deoarece l-ai plictisit. Incearca sa iesi cu el undeva sa va distrati si sa va simtiti bine, sa aveti o zii faina si sa radeti, asa isi va schimba parerea...
Mult noroc cu ce ai de gand,
te-am pupat

| lovepurple a răspuns:

Poate tine la tine...dar el vrea si altceva
intelegi u
tongue