| zizibela a întrebat:

Am cunoscut un baiat simpatic, am vorbit intai pe mess apoi vreo 2 zile ne-am dat mesaje incontinuu, mi-a spus ca m-a vazut intr-o zi prin oras, ca sunt si mai frumoasa in realitate si ca ma place! In mesaje imi tot spunea ca abia asteapta sa ma cunosca, si am acceptat! ne-am vazut ieri, am mers in prac ne-am plimbat, am stat de vorba, si l-a un moment dat m-a sarutat, i-am zis ca se cam grabeste, apoi a m-ai stat un pic si m-a sarutat din nou i-am raspuns la sarut... apoi am mai mers un pic si ne-am despartit si a zis ca vorbim! Dupa asta nu a mai dat nici un semn, asera i-am dat un mesaj sa intreb ce face, mi-a raspuns, apoi mi-a zis ca face dus si ca vb dupa, am asteptat pana pe la 12 si nimic doar nu face dus 3 ore... i-am dat mesaj ca ma pun sa dorm! Astazi de dim l-am intrebat daca l-am suparat cu ceva si i-am zis ca imi pare rau! Dar nu am primit nici un fel de raspuns! Oare ce s-o fi intamplat? Nu i-a placut de mine? atunci de ce m-a mai sarutat? si cand a plecat acasa m-a sarutat si mi-a zis ca vorbim! Voi ce credeti? mersi de raspunsuri:*

Răspuns Câştigător
| mykydutza001 a răspuns:

Sincer nu i-a placut de tine.pentru ca in caz contrar iti mai trimitea un msg cevaoh go on
eu iti spun din proprie experientalaughingca am patit asta de milioane de orilaughingacum deja nu ma mai stresez dk nu sunalaughingasta e urmatorullaughinge plina lumea de baietilaughingprobabil te intrebi dc te-a mai sarutat laughingca eu asta m-am intrebat mereu... laughingnu-i mai trimite tu mesajehappyeu dupa ce ma int cu un baiat dk nu trimite msg sau nu suna in 4 ore il sterg numarul ca sa nu cumva sa fiu tentata sa ii tr eu msgbig grin cand a plecat a zis vorbimlaughingasa zic toti ...doar nu era sa zica nu mai vorbimlaughing
bafta:*:*:*

2 răspunsuri:
| danezu87 a răspuns:

Fi si tu indiferenta cateva zile happy sa-si bage putin mintile in cap!

| gubby99 a răspuns:

Pai depinde poate nu a prim mesajul sau poate da s-a suparat ca nu v-ati mai intalnit sau poate si-a gasit pe altcineva sa nu stiu mai incearca si vezi mult succes daca iti place de el mult succes asa am patit si eu nu-mi mai rasp la mesejele pe care i le dadeam si problema sia pierdut telu daca pe tel ati vbhappy imi pare ff rau pentru tine dar o sa vezi ca se va rezolvabig grin:* mult succes in continuare