| anonim_4396 a întrebat:

acum o luna si cateva zile am avut contact sexual cu sotul meu, dar nu s`a terminat in mine.De atunci trebuia sa`mi vina ciclu si nu mi-a venit de o luna si ceva zile crying oare sunt insarcinata? am facut primul test dupa cateva zile de intarziere si a iesit negativ, dupa 2 saptamani am facut iar un test si tot negativ si dupa o luna am facut iar test si tot asa negativ, oare ce am?sad help me pls

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mergi la medicul ginecolog,draga mea. Posibil sa ai o mica dereglare hormonala, daca esti foarte stresata sau foarte obosita, sau poate ai racit.Medicul,este singurul care poate stii ce se intampla cu tine.Multa sanatate!

| ana_2556 a răspuns:

Daca esti casatorita inseamna ca ai o anumita varsta la care ar fi trebuit sa gandesti mai matur decat o faci. Daca ti-au iesit 3 teste negative poate chiar nu esti insarcinata. In al doilea rand, ai decis sa intrebi pe site ce poti sa ai? Noi cum am putea stii exact ce se intampla? Solutia? Du-te la medicul ginecolog, fa-ti un set de analize si Afla Ce Se Intampla. Este atat de simplu.winking

| ana_2556 a răspuns:

Si daca ai fi insarcinata, si tot esti casatorita, ar fi ceva atat de rau?

| Mihai19MaxX a răspuns:

Du-te la ginecolog draga. poate ai doar o disfunctie hormonala.

| madutzaa19 a răspuns:

Nu e vb de asta, nu de mult ne-am casatorit si inca nu am vrea copil deocamdata tongue dar daca tot ar veni am fi bucurosi dar cat se poate mai lasam tongue