| AndreeaX95X a întrebat:

Acum o saptamana a venit prietenu meu la mine,am inceput sa ne frecam unu de celalalt(eram imbracati)dupa mi-a zis ca ejaculeaza.S-a dus la baie si dupa ce a venit am inceput sa ne pupam si a pus mana la pasarica, aveam chilotii pe mine nu a avut contact cu ea si imi e frica sa nu fi ramas sperma mana. Exista sanse sa raman insarcinata?(nu a avut loc penetrarea si sunt virgina)

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata daca nici macar nu te-a penetrat. Si acum sa fim sinceri crezi ca nu s-a spalat pe maini dupa ce a fost la baie.

| Hαppiηеss a răspuns:

Doamnee!
Nu ai cum sa ramai insarcinata daca nu ai contact sexual.
Si sa presupunem ca avea sperma pe mana, nu avea cum sa treaca prin chilotii tai si sa iti intre in vagin.
Sfatul meu ar fi sa te documentezi mai mult pentru ca habar nu ai nimic in materie de sex si apoi sa te apuci de astfel de joculete!

| iamSeBy a răspuns:

Deci stai sa inteleg: v-ati frecat unul de altul, s-a dus la baie si i-a dat putin in cap pana si-a dat drumul in WC si apoi a venit la tine si ti-a bagat mana la fofoleanca. Daca s-a spalat pe maini, nu e nicio problema. Si daca nu s-a spalat, daca zici ca aveai chiloti si nu a atinso piele pe piele, poti sa stai linistitawinking

| AnDutZzA020 a răspuns:

Ca sa ramai insarcinata trebuie o cantitate maricica de sperma. 100% NU esti insarcinata.