| RAY a întrebat:

M-a rugat x sa va intreb asta, eu nu prea am stiut ce sa spun, vrea serozitate.

In ianuarie i-am facut oral, a ejaculat dupa care mi-a introdus degetul in vagin dupa ce si-a ATINS penisul(deci probabil sa fi avut sperma pe ele).Eu eram virgina si nu l-a bagat de tot pentru ca ma durea. NU a existat penetrare de catre un penis. Dupa ce am terminat prostia asta, mi-am luat chilotii pe mine murdara fiind de sperma pe maini si zic ca poate m-am atins in zona vaginului, NU IN vagin cand mi-i puneam. Dupa 2 zile mi-a venit ciclul care a durat vreo4-5zile dar a fost mai slab cantitativ decat de obiecei. In februarie mi-a venit la fel de slab cantitativ, in martie NU a venit, trebuia pe 19. A venit in aprilie pe 4. De cand s-a terminat si pana in prezent am scurgeri de culoare maro si uneori fire de sange atunci cand ma sterg sau cand fac baie. Poate fi ciclu peste sarcina? La 11 saptamani dupa contact am facut un test care a iesit NEGATIV. Sunt insarcinata? Simt ca innebunesc. Ar fi saptamana 16 si simt miscari prin burta si am uneori stari de greata. Cred ca mi le autoinduc, va rog spuneti-mi parerea. Sunt sau nu? Nu am mai avut alt contact de atunci. Ar fi trebuit sa imi vina de 2 zile, dar inca nu a venit si nu am simptome premestruale.
Cate sanse sunt sa raman gravida prin acea penetrare cu degetul si faza cu chilotii? Va rog cititi cu atentie si raspundeti fiindca sunt ingrijorata. Regret ceea ce am facut si de atunci nu am mai avut nicio apropiere fizica. Va multumesc

8 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Man, nu zic ca nu s-o fi intamplat niciodata, dar e aproape imposibil sa ramana gravida asa. Asta ce ar presupune? El nu putea sa aiba pe deget decat o pelicula, care poate s-a si uscat, iar acum din pelicula aia sa iasa un card de spermatozoizi vanjosi care sa urce in sus pe lubrefiere... care lubrefiere poate nici nu exista. Foarte improbabil. Iar cu mainile ei, inca mai improbabil. Am zis foarte improbabil din rigoare logica, dar de fapt e practic imposibil. Ce descrie ea sunt simptome psiho-somatice, nu sunt simpomele reale ale unei sarcini. Banuieste o sarcina pentru ca ii pare rau de ce a facut, si asta o face sa se astepte la consecinte grave, dar nu e insarcinata. Vad ca ai o prietenie frumoasa cu ea, iti spune problemele ei deschis, bravo voua.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu esti gravida ca ti-a vemit ciclul, sangerarea peste sarcina este reprezentata doar de pete de culoare maro inchis ce nu dureaza mai mult de 3 zile.

| HadesSs a răspuns:

Simte ceva in burta sau ii ghioraie matele?laughing) Daca i-a venit ciclul imediat cum sa fie insarcinata, iar la tine aveam un pic de pretentii cum sa postezi asa cevalaughing)

| OrdanKarris a răspuns:

Interesant este altceva, si anume faptul ca esti dispus sa fi postasul ei fidel si indemanatic. te-a umilit de 2 ori dintr-un foc: in primul rand faci servicii pentru dansa, cand si ea poate pune frumos mana sa-si creeze cont si sa intrebe ce are de intrebat. Si nr. 2, ti-a expus o poveste in care o poveste i-a facut oral unuia (altcuiva decat tie) fara nici o jena. Ti-a expus o poveste in care ea si-o pune cu altii, nu cu tine, dar are suficienta incredere in faptul ca nu vei incerca ceva sexual cu dansa si sa te faca confidentul ei. Zero respect de sine. Nu o zic cu rautate sau cu intentie, o zic cu directie happy In rest nu prea prezinta interes faptul ca s-a jucat cu smantana altuia pe degete. Irelevant. happy

| RAY explică (pentru OrdanKarris):

Te anunt ca scopul TPU este ajutorul resiproc intre useri

| minrest a răspuns (pentru OrdanKarris):

Dar ce, trebuie sa ne culcam cu toate femeile? Alte relatii decat sexuale nu mai avem voie sa stabilim cu o femeie? De aia ne-o fi vazand femeile pe toti ca pradatori sexuali, fiindca exista oameni care cred ca trebuie sa ii ceri gratificatii sexuale oricarei femei.

| OrdanKarris a răspuns (pentru minrest):

Nu e cazul sa ne culcam cu toate femeile, dar trebuie pastrata o anumita doza de respect, daca o femeie vrea serviciile noastre, trebuie sa stie ca nimic nu este gratuit, iar aici nu ma refer sa plateasca cu sex, nicidecum. Sa invete sa faca si ea servicii barbatilor, sau sa-i plateasca cu bani sau ceva, orice, serviciu contra serviciu. Ma deranjeaza ca femeile traiesc cu impresia ca daca au un set de buze jos acolo, li se cuvin chestii facute gratuit. Si putin imi pasa ce cred femeile. Nu sunt aici sa dovedesc vreunei femei ca sunt sa ca nu sunt pradator sexual. Gratificarea sexuala e doar un tip de gratificare. Pe mine ma intereseaza toate tipurile de gratificare: bani, servicii, sex, orice. Nimic nu e gratuit. Vrea ajutorul meu si nu vrea sex, scoate banu.

| minrest a răspuns (pentru OrdanKarris):

Intre prieteni nu se cer bani pentru sfaturi. Nu l-a intrebat pe Ray pentru ca poseda organe genitale feminine, ci pentru ca sunt prieteni. Esti prea suspicios.