| Andreea_3517 a întrebat:

Buna acum un an am cunoscut pe cineva din primavara pana in vara tot eram si nu eram impreuna apoi a plecat 3 luni in spania iar eu desi nu stateam impreuna nu am vrut sa fiu cu altcineva in afara de el si l-am asteptat dupa ce a venit din nou am fost si nu impreuna iar din iarna suntem impreuna fara sa ne certam deloc sau sa ne despartim sunt 7 luni acum am aflat ca merge din nou in spania azi a plecat sunt foarte suparatasad el e mai rece pe messenger el a terminat a 12 acum iar eu intru pe a 9. credeti ca relatia noastra va tine desi nu suntem foarte mari ne iubim foarte mult.va rog ajutati-ma cu sfaturi.sad

4 răspunsuri:
| MrCaracter a răspuns:

Incearca sa vezi daca sentimentele tale sunt aceleasi cu ale lui!
Nu poti spune din toata inima ca va iubiti ci doar din punctul tau de vedere ca il iubesti,nu vreau sa te fac sa te indoiesti de iubirea lui ci sa fi foarte sigura cand afirmi asta! Pune l la incercare si ai sa iti dai seama cat tine la tine, doar asa ai sa fi sigura de iubirea lui!
Un baiat ar face orice pentru ca o relatie sa fie de lunga durata, dar sa fi si atenta daca profita de tine sau te iubeste cu adevarat!

| cavaleri a răspuns:

Nu cred ca va tine deoarece el pate avea pe altcineva in spania

| Andreea_3517 explică:

El sta aici de obicei in sp mai merge doar vara la taicaso la lucru nu are pe nimeni de asta sunt sigura nu ii genu care sa umble cu 2 decat cu 2 mai bine imi zice si am vorbit despre asta am mai stat 3 luni fara el si nu a facut nimic nu a avut pe nime desi nici nu eram impreuna cum sa il pun la incercare? sunt destul de sigura ca ma iubeste nu a mai stat cu nici o fata atata de profitat ce sa profite? ce poate vrea de la mine?batting eyelashes mersi de raspunsuri mai astept

| Andreea_3517 explică:

El sta aici de obicei in sp mai merge doar vara la taicaso la lucru nu are pe nimeni de asta sunt sigura nu ii genu care sa umble cu 2 decat cu 2 mai bine imi zice si am vorbit despre asta am mai stat 3 luni fara el si nu a facut nimic nu a avut pe nime desi nici nu eram impreuna cum sa il pun la incercare? sunt destul de sigura ca ma iubeste nu a mai stat cu nici o fata atata de profitat ce sa profite? ce poate vrea de la mine?batting eyelashes mersi de raspunsuri mai astept