| laviniabeluska11 a întrebat:

Acum un an si ceva am primit pe Facebook o cerere, de la un tip. Mi-a scris imediat, parca îmi dăduse special. Mi-a zis ca sunt frumoasa si ca ar vrea sa ne vedem. Am facut schimb de telefoane si a rămas sa il caut eu când ajung acasa. Eram in alt oras pentru studii. Eu nu am facut asta. L-am lăsat asa. Cred ca s-a supărat, ca nu am mai vorbit. Noi nu ne stiam fata in fata, pana într-o zi, cand ne am întâlnit întâmplător. Eu nu stiam cine e si nu i am răspuns nici la salut. Îmi dădea likeuri la tot ce postam, dupa ce ne am vazut. Eu mi am dat seama târziu cine era el. Apoi ne am vazut undeva si el tot incerca sa atragă atenția. Seara primeam mesaje de la un cont fals ca i-au căzut plombele când m-au văzut si ca vrea sa stie daca am relatie, ca sa mă ia el de nevasta. Si am tot primit mesaje de la conturi false. Cred ca el era. Oare? Nu avea cine altcineva. Cu el real nu am mai vorbit. Dar de pe contul fals se interesa de mine, problemele mele si vorbeam mult timp cu el. Dar nu m-a mai băgat in seama de pe contul lui. Doar îmi mai lăsa cate un ador la poze. Asta durează de atunci. Credeti ca ma mai place?

6 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Eu cred ca si asta de pe care postezi e un cont fals laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baiat in parte. SUnt unii care isi pierd interesul repede, altii nu. El pare genul care nu, avand in vedere la cat tot te/a cautat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca da, la cum se comporta.

| missfatadelatara a răspuns:

De ce nu te vezi cu el sa te convingi?

Virtual totul e fals.

Poate fi o coincidenta.

| sweetangels a răspuns:

Da-ti intalnire cu contul fals si asa vei vedea cine se ascunde in spatele lui! simplu...

| youastupidhoe a răspuns:

Pai normal ca vor aia de pe Facebook sa ti-o traga, pentru ca nu-ti vad intrebarile de retardata de pe TPU.
nimeni de aici nu vrea sa ti-o traga ca ne-ai omorat-o de tot.