| baki31 a întrebat:

Buna acum un an tata a prins un sobolan,eu am decis sa il pastrez ca animal de companie,ieri am hotarat sa ii cumpar o lesa si sa il scot la plimbare in oras, problema e ca toti se uitau ciudat.Credeti ca e ceva normal sa imi scot sobolanul la plimbare sau ar trebui omorat?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Problema ta nu e ca ai pastrat sobolanul. Am vazut ceva specie de sobolan de vanzare intr-un petshop si costa undeva la 2000 de lei, deci nu ai fi vreo ciudatenie a naturii. Problema e ca un altfel de animal nu se scoate la plimbare. In lesa scoti cainele! Orice alt animal nu are ce cauta intr-o astfel de ipostaza. Mai era una de isi plimba porcul in lesa, prin Bucuresti...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Oana92):

Si o....alta, gaina. rolling on the floor

| Oana92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Te referi la naroada aia de Iulia Albu? Sau mai sunt si alte specimene din rasa asta? laughing Mai era un nene putin interlop (doar putin!) care avea ursi in gradina... Ne mai mira ceva?

Urmeaza sa vedem oameni care isi scot serpii sau pestii la plimbare ''pi centru''...

| baki31 explică (pentru Oana92):

Vreau parerea unei fete sincere, crezi ca am mai multe sanse la fete daca am un animalut de companie mai diferit sau se vor speria? Plus ca nu e un animalut chiar asa de urat sobolanul meu

| Oana92 a răspuns (pentru baki31):

Sper ca detinerea unui anumit tip de animal nu face ca sansele cuiva de a cuceri o femeie sa creasca...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Daca as avea un dinozaur sau un mamut as frange inimi pe oriunde m-as duce...

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil ca ai frange si ceva inimi... Dar ce zic eu ''probabil''. Sigur ai face asta, Krakilla, pentru ca tu ai intotdeauna dreptate! Sper ca observi ca iti spun asta de cate ori am ocazia! laughing

Pana cand gasesti un dinozaur la oferta poti incerca cu un sarpe. Sau chiar si cu o familie de gandaci. Femeile sunt in extaz cand vad gandaci, tarantule, serpi sau soparle... big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Nu! Eu vreau dinozaur sau mamut! Nu o fac pentru ele, o fac pentru mine! Eu si toate curvele cu tate si buze de plastic, "nu o fac pentru ceilalti, o fac pentru mine". De parca ar exista vreun lucru pe planeta pe care il faci exclusiv pentru ceilalti...

Poate m-as multumi si cu un megalodon dar nu stiu daca am cada suficient de incapatoare.

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Urasc sa te contrazic, dar cum ai scoate ''rechinul'' la plimbare? Cu cada cu tot? Ar fi prea complicat...
Crezi ca un dragon ar fi ok? laughing Incerc sa te ajut!

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate e femela si e jumatatea ta mai sti, cred ca trebuie sa o scoti la un suc

| Emilian65 a răspuns:

Alt animal de companie nu ai gasit si tu?

| 6Anonim9 a răspuns:

E ceva specie de sobolan de companie? Ca daca e un sobolan obisnuit, eu te-as sfatui sa-l omori. Daca te musca poti sa iei ciuma, sau nenumaeate boli. Unele letale, altele mai au si leac. E foarte periculos. Plus ca mie mi-a mancat un iepure, si i s-a bagat prin anus. Gandeste-te ca lui ii place mizeria si poate sa poarte virusi foarte periculosi. Mai bine informeaza-te si daca e un sobolan obisnuit si nu unul special pentru companie, omoara-l. Succes!

| evelinna01 a răspuns:

Nu e tocmai un animal de companie dragut, dar hei, fiecare cu ce-i place.