| Brioşicazburătoare a întrebat:

Acum vreo 2 ani mi-a placut de un baiat mai mare decat mine.Cu timpul am inceput sa-mi pierd interesul si m-am comportat cu el normal, adica il consideram doar un prieten.Astazi m-a invitat in oras si se pare ca ii place de mine.Eu insa nici nu mai stiu ce simt...azi zic ca e dragut,maine zica ca nu mai e laughing.
Eu am zis sa ma intalnesc cu el sa vad daca ma simt bine poate interesul meu pentru el ar creste din nou si poate ar fi ceva intre noi.
Este prima data pentru mine, adica asta ar fi prima intalnire si sunt foarte emotioanta.
Ce credeti ca ar trebui sa fac? Va rog dati-mi un sfat!
Multumesc :*

4 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Buna, eu zic ca ar trebui sa te duci la intalnire pentru a vedea daca de atrage in vreun fel, nu ai nimic de pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Parerea mea este ca ar trebui sa te duci la intalnire. Asa iti pui in ordine sentimentele si vei vedea daca il mai placi.
Intotdeauna sunt emotii la prima intalnire...de fapt, cam la toate intalnirilebig grin
In fine, trebuie sa fii tu insati si totul va merge binehappy
Mult succes!kiss

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Calm si rabdare

| razvy198 a răspuns:

Da