| anonim_4396 a întrebat:

Adresez si eu o intrebare in speranta ca ma va putea lamuri cineva.
Este posibil ca, cu trecerea timpului zonele erogene, sa nu mai fie erogene?laughing)
Adica la inceput gatul era cea mai sensibila zona, dar acum nu mai simt nimic.

Răspuns Câştigător
| aniohetova a răspuns:

Da este posibil. Asta poate depinde de multi factori dintre care unul ar fi ca daca este exact acelasi partener care la inceput iti oferea placere in acea zona sensibila, datorita obisnuintei, e posibil ca sa nu mai simti nimic datorita rutinei, monotoniei. Si nu neaparat daca ai senzatia asta numai cu un partener, acelasi, ci poate corpul tau simte nevoia de altceva, de alte lucruri care sa-l faca sa iasa putin de pe stand by... Incearca sa-ti descoperi alte zone si din cand in cand se poate reveni la zona gatului. Ai putea sa fii placut surprinsa ca redevine o zona erogena happy

5 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Probabil ca zonele tale erogene sunt ERUGINITE

| Oana92 a răspuns:

Da, e posibil, mai ales daca se insista doar asupra unor zone, si intotdeauna aceleasi. Rutina in pat e groaznica, incercati ceva nou!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca atingerea nu mai este asa de pasionala, la asta te-ai gandit?

| SefaTa97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg.

| anonim_4396 explică (pentru SefaTa97):

Tot cu colegul de servici esti in relatie? Orice relatie devine monotona daca nu incercam sa aducem ceva nou in ea iar magaierile iubitului tau au devenit o obisnuinta si corpul tau s-a invatat cu ele asa ca incercati ceva nou dar sunt sigur ca mai ai si alte zone erogene asa ca nu dispera, cautati si voi jocuri erotice