| ιυвιтα a întrebat:

ajutati-ma si pe mine, va rog!
Spuneti-mi niste subiecte de conversatie cu iubitul meu ca eu il cunosc de foarte mult timp si nu am ce sa-l mai intreb si chestii de-astea, stiu cam totul despre el!
Ce l-as mai putea intreba in afara de intrebarea :"ma mai iubesti?"
Va rog cat mai multe idei si bune plz
Funda +Voturi!
kiss

Răspuns Câştigător
| AlexT94 a răspuns:

Incepeti sa va uitati la un serial happy
Recomand: Grey`s anatomy, Two and a half Men, How i Met your mother, Prison Break... si in timp ce va uitati, vorbiti happy De la subiectele astea, puteti vorbii, ore in sir...stii cum decurge o discutie happy Vorbesti despre tema la mate si ajungi la cai verzi pe pereti

peace

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vorbiti despre ultimele carti pe care le-ati citit, faceti schimb in fiecare saptamana de carti si apoi discutati-le, mergeti la piese de teatru, la filme, la concerte si apoi discutati despre ele. Veti vedea ca de acolo deviati spre propriile voastre convingeri si pareri si discutiile vor fi extrem de interesante.

| CybeRAthlete a răspuns:

De ce sa intrebi? cateodata un gest face mai mult decat 10000 de cuvinte... incearca sa mai iesiti din normal cateodata, o iesire in plus, o picanterie in pat, o vacanta undeva, etc...

| CybeRAthlete a răspuns:

Wow, wow, nici nu te'as indemna asa ceva.
varsta fiind un mic impediment sa zic asa, poti incerca sfatul brigaelei (mai educativ) sau al lui alexander (mai "comercial").
parerea mea totusi. 14 ani nu e varsta marilor povesti de dragoste.
bafta

| ιυвιтα explică:

Am 14 anilaughing
Nu pot pleca cu el in vacanta
Si nici nu am de gand ca ma culc cu ellaughing

| iuBiRe_9406 a răspuns:

Pai eu as vorby cu el despre relatia pe care o aveti[poate vreti o relatie mai serioasa:d], relatiile anterioare, e adevarat ca chestia asta se intampla des, vezi ce ai putea afla despre el, sa-ti fc mai multe ideihappy...