| Guguta12 a întrebat:

Buna,ajutati-ma va rog foarte mult cu niste pareri?((

Deci, de ceva timp vorbesc cu un baiat si o data am esit dar nici macar nu ne-am sarutat pur si simplu am vorbit despre diferite lucruri iar aseara o prietena foarte buna de a mea(care e o fosta de a lui dar eu cu ea ne impacam foarte bine)mi-a spus ca el le spune tuturor prietenilor ca iese cu mine si ca suntem impreuna iar eu l-am intrebat si el mi-a zis ca ea minte insa el ma mai mintit o data si nu stiu pe cine sa cred acuma si ce sa fac? sa incetez sa mai vorbesc cu el sau cum sa procedez? ajutati-ma va rog mult.

4 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

He he, intrigi feminine. În primul rînd mai întîi e fosta lui și abia mai apoi prietena ta. Ok? Nu-ți spune nimic asta? La sigur super buna ta prietenă te minte cu nerușinare din invidie. Mă rog, părerea mea. O zi bunăwinking

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-l mai inviti inca o data la o plimbare in doi si incearca sa fii tu cea cu initiativa. In primul rand sa incerci sa-l tii de mana pentru a vedea modul in care va reactiona la o asemenea atingere fizica. Daca accepta si nu-si retrage mana ai putea ca in anumite momente in care discutia devine mai greoaie sa-l imbratisezisi sa-lprivesti cat mai mult in ochi. Si ce este cel mai important in momentul despartirii sa-i multumesti pentru plimbare si sa-l "premiezi" cu un pupic/sarut. Daca te va invita el la o noua plimbare te poti considera ca fiind castigatoare, daca nu..., asta e.

| ychigo a răspuns:

Dacă iti place de el continua sa vorbești insa nu te atașa prea mult de la început privește in jurul lui si vezi cine il mai place și cui mai oferă el atenție. Atunci vei sti ce sa faci. Succes!

| Dinngo a răspuns:

Cati ani ai? Chestia asta mi s-a intamplat cam prin clasa a II-a. T.T