| Guguta12 a întrebat:

Buna,ajutati-ma va rog foarte mult cu niste pareri?((
Deci, de ceva timp vorbesc cu un baiat si o data am esit dar nici macar nu ne-am sarutat pur si simplu am vorbit despre diferite lucruri iar aseara o prietena foarte buna de a mea(care e o fosta de a lui dar eu cu ea ne impacam foarte bine)mi-a spus ca el le spune tuturor prietenilor ca iese cu mine si ca suntem impreuna iar eu l-am intrebat si el mi-a zis ca ea minte insa el ma mai mintit o data si nu stiu pe cine sa cred acuma si ce sa fac? sa incetez sa mai vorbesc cu el sau cum sa procedez? ajutati-ma va rog mult.(

2 răspunsuri:
| MidnightR a răspuns:

Prima intrebarebig grine ce a devenit fosta? Fata s-ar putea sa vorbeasca din experienta.Ori e inca geloasa ori vrea sa te scape de o pramatie.
Si sunt slabe sanse ca el sa-ti dea raspunsul, e atat de usor sa minti pe cineva cand vrei ceva de la el.

| ychigo a răspuns:

Tu ce vrei de la el? Iti place sau nu de el? Cat despre prietena ta cea mai buna nu știu ce sa zic, ținând cont ca e fosta lui. Treburile astea nu sunt de durată. Ca sa te convingi trebuie sa fi cu un pas înaintea lor sa-ti poți da seama cine minte sau nu. Încearcă sa te cunoști cu câțiva prieteni de ai lui (poti sa fi sau nu cu ei împreună) insa astfel de cazuri se rezuma la timp puțin împreună si mult sex, sau mai ieși cu el ai vezi ca nu cumva sa te înșeli în privința aparențelor.