| Guguta12 a întrebat:

Buna,ajutati-ma va rog foarte mult cu niste pareri?((
Deci, de ceva timp vorbesc cu un baiat si o data am esit dar nici macar nu ne-am sarutat pur si simplu am vorbit despre diferite lucruri iar aseara o prietena foarte buna de a mea(care e o fosta de a lui dar eu cu ea ne impacam foarte bine)mi-a spus ca el le spune tuturor prietenilor ca iese cu mine si ca suntem impreuna iar eu l-am intrebat si el mi-a zis ca ea minte insa el ma mai mintit o data si nu stiu pe cine sa cred acuma si ce sa fac? sa incetez sa mai vorbesc cu el sau cum sa procedez?

3 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Am trecut si eu printr-o problema ca asta... oarecum. poate prietena aia a ta(fosta lui)zice asta pentru ca este invidious pe el ca si-a gasit pe altcineva, dar in acelasi timp poate sa minta si el.acum nu stii pe cine sa crezi, dar daca te-a mai mintit o data cred ca ea are dreptate

| EdyakaSmoke a răspuns:

Inca nu sti nimic, nu te grabi cu concluzile! Daca el continua sa te minta nu are rost sa te mai implici intr-o astfel de relatie!

| Animee a răspuns:

Deci...lasa-l in pace cateva zile. Pur si simplu nu il baga in seama. Daca vezi ca vine sa te intrebe ce faci sau se intereseaza de tine atunci el are dreptate. Dar daca nu, nu are dreptate si de aceea nu vrea sa vorbeasca cu tine. Funda?