| baby123 a întrebat:

Ajutati-ma va rog... mi-a intarziat ciclul 2 aptamani...viata sexuala nu mi-am inceput-o mi-e foarte frica, Am citi pe net ca din cauza stresului se poate sa iti intarzie iar eu foarte foarte stresata! ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Fluture a răspuns:

Buna.
Mi s-a intamplat si mie.
Da. poate fi din cauza stresului. Mi-aduc aminte ca si eu am fost f stresata odata si mi-a intarziat 3 saptamana:p.
Daca ai 11-14-15 ani inca nu s-a reglat ciclul. Depinde si cand ti-a venit:p
Nu te impacienta.
Mie mi-a venit cand m-am mai relaxat si nu mai eram stresata. Radeam, zambeam, ma simteam bine si nici nu ma asteptam sa-mi vina:p

4 răspunsuri:
| LiA_1752 a răspuns:

Stai fara grija se intimpla, eu la fel sunt foarte stresata si permanent in stres si ciclu vine de obicei o data in 2 luni, dar am acceptat cu acesta tactica, nu -ti fa mari griji, caci astfel intensifici starea in care te afli.Inceraca si te linisteste, mai mult timp odihnestete si va fi totul ok. Succese si sanatate!

| nikol1 a răspuns:

Este normal
iti poate intarzia si 1 luna 2. mie mia intraziat 2 luni si nu am avut nimic. ai rabdare ca o sa iti vina

| baby123 explică:

De ce nu vad ce mi-ati scris?

| Hiroko a răspuns:

Eu iti propun sa stai linistita, "domnisoarelor" niciodata nu o sa le vina cilcul mereu pe aceeasi datawinking
Iti va veni ai sa vezi. nu trebuie sa te ingrijorezi :*
Bafta multa