| Dek a întrebat:

Buna all!
Am 13 ani si marimea penisului meu este de 16 cm ( cand nu-i fleascalaughing )
Este rau sau bine?
Argumentati si rog seriozitate!

6 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

La 14 il am de 17 si eu la marimea maxima deci e bine brohappy

| UnPatrateL a răspuns:

E de bineeelaughing))) stai calm ca unii nici la 18 ani nu il au atatalaughing

| EuAlaStrain a răspuns:

Crezi ca o sa te creada cineva rolling on the floor. sa o crezi u singurwinking. Succes si nu mai spune minciuni sau invata sa-ti masori penisul calumea

| EuAlaStrain a răspuns:

Bine wa... eu la 15 il am de 19. sunte-ti multumiti? : deci e bine bro. il ai calumea.winking

| Andrei32133 a răspuns:

Este marimea ideala nu te speria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,nu are niciun defect, poate cind o sa mai cresti o sa ai nevoie sa mergi cu ea la vulcanizare, un petec ...doua,in rest esti baiat de baiat