| Miha.Ella. a întrebat:

Buna all. am nevoie URGET de un antivirus bun.am avut kaspersky dar mia expirat licentza si nu stiu cum sa il pun din nou [l-am dezisnstalat si l-am scos de pe net dar nu merge] cine ma poate ajuta si pe mine [ma punetzi contacta la id : symy_mihaela9 plizzzzzzzzzzz e urgent cryingcryingcryingcryingcrying:-

1 răspuns:
| tee a răspuns:

Avira antivirus este free pe net. Il instalezi si scanezi sistemul, daca nu merge sa-l instalezi inseamna ca ai un virus mult prea puternic si trebuie sa iei un anti- malware. Te duci pe linkul acesta il instalezi, si ii dai scan.
Apoi iti apare o fereastra unde apar toti virusii depistati dai remove all, dupa care poti sa instalezi avira antivir.
Malwarebytes' Anti-Malware Download Link
Bafta!