| Dulcika_8604 a întrebat:

Buna all! am o mare problema.Eu si prietenul meu am facut sex inainte sa fiu pe ciclu cu prezervativ si cat am fost pe ciclu fara prezervativ da nu si-s dat niciodata drumul inauntru,in a cincea zi a menstruatiei am inceput sa iau anticonceptionale le-am luat corect,in fiecare zi,dupa am mai facut dragoste dar nu si-a dat niciodata drumul inauntru,de vreo doua saptamani am avut o infectie urinara, si in data de cinci a lunii trebuia sa fiu pe ciclu si nu sunt...sad e posibil sa fi ramas insarcinata? help sad

Răspuns Câştigător
| IzaBella_Bianca_1995 a răspuns:

Buna... nu ai ramas insarcinata, mai ales ca ai luat si anticonceptioanale. Nu e mare lucru sa te duci la un ginecolog si sa ti spuna el cum sa le iei. Cat timp esti pe ciclu nu mai face sex ca nu e bine deloc, nici pentru tine dar nici pentru el. Eu zic sa mergi la un ginecolog sa vezi care e treaba cu anticoncepyionele.

4 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

FRATILOR! nu mai faceti sex cand sunteti la ciclu! nu este sanatos, nu este igienic si nici frumos, nu puteti in **** mea sa asteptati 5 zile ca trebuie sa va futeti fara oprire? ati dat de **** si stati numai infipte? si te mai intrebi in **** mea de ce ai infectii si alte probleme!
niste obsedati sexual!

| Dulcika_8604 explică (pentru drhotzu):

Coae nu esti obligat sa raspunzi la nici o intrebare...eu am intrebat frumos puteai si u sa raspunzi frumos daca ai vrut sa raspunzi si daca nu taci dracul din gura...

| drhotzu a răspuns (pentru Dulcika_8604):

Nu prea conteaza modul in care este spus mesajul... intrebarea de 1.000.000.000 $ este: AI INTELES MESAJUL?

| Dulcika_8604 explică (pentru drhotzu):

Nu ma cobor la mintea ta oh go on