| anonim_4396 a întrebat:

recent am facut dragoste cu prietenul meu...era cam a 11-a zi de ciclu, si nu stiu, de atunci am o senzatzie strana( au trecut 2 zile de atunci) adica.ma doare burta si nu mai am scurgerile vaginale, cum le aveam de obicei. Posibil sa isi fi dat drumul in mine si sa fi ramas insarcinata? Help mee.am facut-o fara prezervativ

3 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Cred ca tocmai ti-a transmis o boala! In cel mai fericit caz scapi cu o infectie de candida; Esti sigura ca prietenul tau iti este fidel? Eu cred ca nu! Oricum, ceva ti-a transmis, si sigur nu ceva rau si nu ceva din dragoste! Dar poate in felul asta vei invata si tu la ce sunt bune prezervativele...

| Adelina_7468 a răspuns:

In 2 zile nu ai fi sesizat nimic. Esti sigura ca e sanatos?

| casual a răspuns:

E prea repede in 2 zile sa sesizezi chestia asta cu sarcina. Vorbeste cu el intreaba`l in primul rand si spune`i sa fie sincer sa stii ce ai de facut. Mai asteapta putin si poti face si un test de sarcina pentru orice eventualitate. Scurgerile vaginale nu cred ca sunt o problema asa mare?thinking Nu am auzit ca daca ramai nu mai ai scurgeri sau chestii gen, cauta si pe net vezi :d